top of page

І (шкільний) етап чемпіонату Донецької області з піднімання тулуба в сід за 30 секунд серед учнів та учениць 5-6 класів закладів загальної середньої освіти


17 січня в Лиманському ліцеї № 4 пройшов І (шкільний) етап чемпіонату Донецької області з піднімання тулуба в сід за 30 секунд серед учнів та учениць 5-6 класів закладів загальної середньої освіти. Переможцями стали, серед дівчат:  ІІІ м. – Григор’єва Марія, учениця 5-Б класу, ІІ – Супрунова Діана – учениця 5-Б класу, І м. – Заіченко Софія, учениця 6-Б класу; серед хлопців: ІІІ м. – Астраханцев Никита, учень 6-А класу, ІІ м. – Митарєв Максим, учень 6-Б класу, І м. – Зірка Трофим, учень 6-А класу.

  Сприяли  участі дітей в чемпіонаті учитель фізичної культури Муравльов В.В., класні керівники 5-Б класу Одарікова Т.М, 6-А класу Циба О.О., 6-Б класу Мохова Г.В.

Незалежно від результатів кожен з учасників є унікальним і кожен зробив свій внесок у це змагання, зробивши його яскравішим і захоплюючим. Бажаємо всім віри в себе, натхнення та невичерпного ентузіазму. Перемагайте з веселощами, зберігайте спортивний дух і отримуйте задоволення від кожного моменту цієї захоплюючої події.
Comments


bottom of page