top of page

Європейська нагорода


Ура!!! Лиманська ЗОШ №4 нагороджена Європейським знаком якості за участь у міжнародних проектах програми eTwinning Live в 2018р. Twin- в перекладі з англійської мови означає “близнюк”, тобто в проекті беруть участь 2 або більше країн-партнерів.Etwinning - це програма створена з ініціативи Європейської комісії, яка дозволяє учням підвищити мотивацію вивчення іноземних мов та поліпшити навички використання інформаційних технологій.

Чим займається цей проект? Тим, що вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning отримують можливість реалізації спільних проектів з Європейськими школами. Вчителі мають можливість встановлювати прямі контакти з учителями з інших Європейських країн, обмінюватися досвідом і освоювати закордонні методики викладання.

Це спонукало нас організувати команду eTwinning в нашій школі, де 8 вчителів і близько 50 дітей. Наша школа - переможець місяця за кількістю реалізованих проектів, за що нагороджені дипломом і сувеніром-емблемою в липні 2018р. в м.Київ.Учні 6-а класу разом з Гордієнко Катериною Віталіївною плідно працювали в проекті “ Віртуальна екскурсія”, за що були нагороджені Національним і Європейським знаками якості.


Координатор проекту Ігнатенко Ольга Миколаївна разом з учнями 4-б,

5-в, 5-б, 8-в, 9-б , 10-б класів отримали високу нагороду- 2 Національних та 2 Європейських знаки якості за активну, творчу роботу в проектах “ Космічна подорож” та “Літня фотогалерея” Особлива подяка Кумовій Єлизаветі, Бєліковій Катерині, Гришак Катерині, Боєвій Єлизаветі, Довгополій Марії, Довгополій Вірі, Єршовій Марії, Подольському Артуру, Грипась Софії, Останіній Анні, Гончаровій Катерині, Чайкіну Георгію, Ємець Аделіні та ін.

Ми завжди відриті до співпраці! Запрошуємо всіх бажаючих! Ласкаво

просимо!!! You are welcome!!! Так тримати!!! Вперед!!!

Останні пости

Дивитися всі

У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту разом зі світовою громадськістю ми поділяємо біль за жертвами цієї жахливої трагедії минулого століття, яка не оминула й українські землі. Після двох Голодом

bottom of page