top of page

У Лиманській ЗОШ 4 розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху


З 15 до 21 травня 2023 року в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який відбудеться відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Протягом тижня заплановані до проведення наступні заходи

● Проведення національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому» в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму;

● проведення онлайн-уроків з тематики безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах;

● індивідуальні та групові профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з батьками та учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти; – проведення тематичних виховних годин і позакласних заходів;

● цикл виховних заходів з питань повторення правил дорожнього руху у формі батьківських зборів, вікторин, конкурсів, квестів, флешмобів, фото-челенджів, відео-лекторіїв, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор, перегляду тематичних мультфільмів та ін.


Підводимо підсумки проведення тижня ПДР

Цілий тиждень з 15 по 19 травня в Лиманській ЗОШ 4 пройшов під гаслом “Безпечний рух - твій кращий друг”


Розпочався він активним залученням учнів 5-11 класів до спортивного флешмобу-руханки «Молодь за безпеку дорожнього руху», метою якого було не просто мотивувати учнів до занять спортом, ранкових зарядок, але й узагальнити знання про основні дорожні знаки.Протягом Тижня адміністрацією, учителями Основ здоров’я, класоводами та класними керівниками проведено ряд виховних заходів.

17 травня 2023 року серед здобувачів освіти 1- 11 класів пройшов єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Так учні 2- А класі здійснили уявну мандрівку небезпечними місцями на вулиці і закріпили знання правил безпечного поводження на дорогах та у транспорті.

А учні 2 - Б класу під час заочної подорожі “Безпечна дорога додому” не лише повторили та узагальнили знання про правила дорожнього руху і дорожні знаки, а й навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, розвиваючи свою увагу, спостережливість, логічне мислення, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

На уроках основ здоров'я в 5-9 класах було проведено профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти, а для учнів 9-х класів було проведено онлайн майстер-клас з надання першої домедичної допомоги під час дорожньо-транспортних пригод.

Активні та креативні учні 6-А класу пройшли ОНЛАЙН КВЕСТ «Увага! Діти на дорозі!», подолавши завдання 5 -ти навчальних станцій.

1 станція «Знавець знаків»,

2 станція «Перша допомога»

3 станція «Автошкола»

4 станція «Я- пішохід. Ребуси»

5 станція «Автознавці».

Долаючи КВЕСТ, діти не лише поглибили свої знання про безпеку на дорозі, але й забезпечили для себе цікавий та захоплюючий досвід.

Під час підбиття підсумків, рейтинг класу склав позначку «СУПЕР!»

Тож, ми готові до любих викликів!💪

Comments


bottom of page