top of page

У Лиманській ЗОШ 4 розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху


З 15 до 21 травня 2023 року в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який відбудеться відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Протягом тижня заплановані до проведення наступні заходи

● Проведення національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому» в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму;

● проведення онлайн-уроків з тематики безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах;

● індивідуальні та групові профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з батьками та учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти; – проведення тематичних виховних годин і позакласних заходів;

● цикл виховних заходів з питань повторення правил дорожнього руху у формі батьківських зборів, вікторин, конкурсів, квестів, флешмобів, фото-челенджів, відео-лекторіїв, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор, перегляду тематичних мультфільмів та ін.


Підводимо підсумки проведення тижня ПДР

Цілий тиждень з 15 по 19 травня в Лиманській ЗОШ 4 пройшов під гаслом “Безпечний рух - твій кращий друг”


Розпочався він активним залученням учнів 5-11 класів до спортивного флешмобу-руханки «Молодь за безпеку дорожнього руху», метою якого було не просто мотивувати учнів до занять спортом, ранкових зарядок, але й узагальнити знання про основні дорожні знаки.


Флешмоб Молодь за безпеку дорожнього руху.MOV


Протягом Тижня адміністрацією, учителями Основ здоров’я, класоводами та класними керівниками проведено ряд виховних заходів.

17 травня 2023 року серед здобувачів освіти 1- 11 класів пройшов єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Так учні 2- А класі здійснили уявну мандрівку небезпечними місцями на вулиці і закріпили знання правил безпечного поводження на дорогах та у транспорті.

А учні 2 - Б класу під час заочної подорожі “Безпечна дорога додому” не лише повторили та узагальнили знання про правила дорожнього руху і дорожні знаки, а й навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, розвиваючи свою увагу, спостережливість, логічне мислення, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

На уроках основ здоров'я в 5-9 класах було проведено профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху з учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти, а для учнів 9-х класів було проведено онлайн майстер-клас з надання першої домедичної допомоги під час дорожньо-транспортних пригод.

Активні та креативні учні 6-А класу пройшли ОНЛАЙН КВЕСТ «Увага! Діти на дорозі!», подолавши завдання 5 -ти навчальних станцій.

1 станція «Знавець знаків»,

2 станція «Перша допомога»

3 станція «Автошкола»

4 станція «Я- пішохід. Ребуси»

5 станція «Автознавці».

Долаючи КВЕСТ, діти не лише поглибили свої знання про безпеку на дорозі, але й забезпечили для себе цікавий та захоплюючий досвід.

Під час підбиття підсумків, рейтинг класу склав позначку «СУПЕР!»

Тож, ми готові до любих викликів!💪

bottom of page