top of page

У закладі відзначили День Державного Герба України!

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.

Учні нашого закладу освіти не могли залишитися осторонь такої знаменної дати. Кожен клас підійшов до святкування з ентузіазмом, проявив свої творчі здібності.

У 2-Б класі пройшла година спілкування "Наш Герб-Тризуб! Це воля, слава й сила!".Діти дізналися багато цікавого про історію свята, почули різні версії походження Герба, відповіли на питання вікторини, послухали легенду про Державні символи, розповіли вірші та взяли участь у флешмобі до Дня Державного Герба.

Один із символів державності та нашої ідентичності – Державний Герб. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, зв’язує між собою покоління українців. 19.02 — в Україні відзначається День державного герба. Учні Лиманська ЗОШ №4 приєдналися до шкільного Челенджу до Дня Державного Герба України.


Учні 8 - А та 10-Б та 9-А класу підготували плакати і привітання.

Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали кращі сини та доньки української землі!

Слава Україні! Героям Слава!

А здобувачі освіти з 9-А, 10-А та 11-А (історичний профіль) класів зі своїм учителем Перевишко Володимиром Олександровичем на уроках історії пригадали основні версії тлумачення цього символу держави, акцентували увагу на головних віхах становлення Державного Герба на землях України, його значенні для консолідації українського народу в умовах протидії російській агресії.

Такі заходи виховують у молодого покоління пошану до національної символіки, інтерес до національної історії.

コメント


bottom of page