top of page

Тиждень права у школі


З 5 по 11 грудня 2022 року учні та педагоги Лиманського ЗЗСО #4 долучились до заходів Всеукраїнського тижня права.

Відповідно до листа Національного агентства з питань запобігання корупції від 29.11.2022 №120-10/24279-22, враховуючи, що нетерпимість до будь-яких проявів недоброчесної поведінки є одним з пріоритетів державної політики у сфері освіти, та усвідомлюючи важливу роль освіти в процесі формування нульової толерантності до корупції, Національне агентство ініціювало проведення Тижня доброчесності з 1 по 9 грудня 2022 року.

В рамках шкільного тижня права було проведено уроки доброчесності у формі годин спілкування з учнями на тему доброчесності та антикорупції. При проведенні заходів педагоги враховували виклики сьогодення та спрямовували зусилля на формування навичок безпечної та доброчесної поведінки у воєнний час (зокрема щодо безпеки в мережі та поводження з вибухонебезпечними предметами).

Основна тематика активностей для учнів та учениць, була наступна:

• Урок про конфлікт інтересів

• Антикорупційні дебати

• Урок доброчесності

• Доброчесність онлайн

• Будь доброчесним – поводься безпечно!

Так класним керівником 6-А класу Орел Світланою була проведена онлайн виховна година «Діти народжуються не для війни!», під час якої учні познайомились з пізнавальною презентацією та відео, метою яких було розширення правових знань дітей, формування уміння співвідносити норми моралі та права та застосування правових знань у повсякденному житті.

Після заходу діти здійснили фідбек у вигляді власних малюнків.

Під час підготовки заходів педагоги використовували матеріали до проведення занять, які можна переглянути за покликанням: http://surl.li/dxdie

На уроках історії, громадянської освіти та правознавства були проведені уроки на правову тематику. На фото ви можете побачити урок Заруднєвої Людмили для учнів школи.

Педагоги школи (Анна Тертична, Зінаїда Мартиненко, Світална Роменська, Світлана Левковська) долучились до обласного круглого столу «Громадянська відповідальність як запорука розвитку громадянського суспільства», де мали можливість познайомитися з досвідом колег щодо співпраці з громадськими організаціями з інших шкіл та поділитися своїм досвідом, з огляду на те, що в нашому закладі освіти досить високі показники у співпраці з ГО та участі в проєктах по місту.

Також пропонуємо ще переглянути роботи наших молодших учнів на тематику праваコメント


bottom of page