top of page

Тиждень доброчесності


Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності. Для формування такого суспільства потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності. Виховувати їх треба починати з дитинства. Адже в школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки. А вчитель як модератор має можливість спрямувати їх у правильному напрямку, показати і навчити, як чинити у спірних ситуаціях.

З 29 листопада по 03 грудня в школі був проведений «Тиждень доброчесності»

для 5 - 11 класів, це 5 робочих днів, протягом яких навчальні та пізнавальні інтереси учнів були присвячені темі доброчесності, знайомству школярів з поняттям «доброчесність», актуалізації знань про корупцію і її негативні наслідки. У 5 - 6 класах - це «Магічний урок доброчесності», у 7 - 8 - «Що таке корупція»,у старшокласників «Добро. Чесність», «Конфлікт інтересів». Усі класні колективи залучились до проведення Тижня,

розробки уроків, надані в «Методичних рекомендаціях», були цікавими, з залученням ІКТ, з ситуативно-комунікаційними вправами, з застосуванням групової роботи, знайомство з проектом «Я - крапля в океані» тощо.


Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page