top of page

День сім'ї

Українці завжди шанували сім’ю, найбільш цінними є родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки, передаються духовні цінності досі. Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все.  15 травня в Україні ми святкуємо Міжнародний день сім`ї. У цей день  традиційно відбуваються просвітницькі та святкові заходи - тематичні конференції, благодійні акції, концерти. У Міжнародного дня сім'ї щороку змінюється тема свята - наприклад, проблеми бідних сімей, культура здорового життя в сім'ї, виховання дітей, сімейні традиції тощо.

Але головне завдання цього дня - приділити увагу дорогим серцю людям.

Саме на це спрямовані усі заходи, які були проведені сьогодні в Лиманському ліцеї № 4.

Виховний захід “Немає нічого важливішого в житті

За рідних людей та вашої сім'ї!”, 1 – А клас (Класний керівник Чернобровкіна Н.М.)

Сім’я — це майбутнє, це дуже важливо,

Це той осередок, де щастя й тепло.

Сім’я — це любов, мир і діточки-диво,

Найкраще усе, що на серце лягло.

Хай буде багато вам сонця ясного

І щастя, й здоров’я на довгі роки.

Любові, кохання палкого-палкого

І мир в Україні моїй на віки!

Під час години спілкування « У колі дружньої родини» учні 3-А класу (класний керівник Тертична А.А.)   ще раз довели,що найцінніше в житті-це сім'я, повторили обов'язки дорослих та дітей у родині, пригадали прислів'я  про сім'ю, познайомилися з оберегами української родини та розповіли про свої сімейні традиції .

До  Міжнародного  дня  сім'ї   в  4-А  класі  (класний керівник Павленко І.В.) була  проведена  година  спілкування,  під  час  якої , граючи  в  ігри,  складаючи  прислів'я  й  повторюючи  обов'язки  кожного   члена  родини,  діти  прийшли  до  висновку, що  найцінніше  у  житті   людини - це  сім'я.  А  щоб  у  сім'ї  завжди   панували  добро  й  злагода,  треба,  щоб  між  членами  родини  було  взаєморозуміння.

У 4 – Б класі  був проведений  виховний захід «Моя родина-моя фортеця».

Сім’я, родина в кожного хай буде,

В ній стільки щастя, мудрості й тепла!

Живіть щасливо на землі цій, люди,

Й щоб доля ваша світлою була!

У 5-Б класі ( класний керівник Одарікова Т.М.) пройшла бесіда з елементами вікторини на тему «Без родини – немає щастя для дитини!» мета, якої розширити уявлення про традиційні стосунки в родині; розвивати пізнавальні інтереси сім’ї, наслідувати народні традиції; виховувати почуття любові до членів своєї родини та бажання примножувати родинні традиції.

У 6-А класі Лиманського ліцею №4 пройшов виховний захід " "Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок, надійний причал".

Сім’я, родина, рід –

Які слова святі.

Вони потрібні кожному в житті.

Якщо зміцніє хоч одна родина -

Міцніша стане наша Україна.

Затишне родинне  свято «Без сім’ї немає щастя на землі»  пройшло в 7-А класі  (класний керівник Орел С.М.)  Батьки та діти із великим задоволенням поділились звичками та традиціями в своїх родинах. В класі пройшов фото вернісаж родин класу.

Родина, рід, які слова святі!

Вони потрібні кожному в житті!

Бо всі ми з вами ніжні гілочки

На дереві, що вже стоїть віки.

Це дерево - наш славний родовід.

Це батько, мати, прадід твій і дід.

Де злагода в сімействі,

Де мир і тишина,

Щасливі там люди,

Блаженна сторона.

Їх Бог благословляє,

Добро їм посилає,

Із ними цілий вік живе.

У 8-А класі (класний керівник Чернишова О.А.)  пройшла  Година спілкування "Нема у світі кращого,ніж родина,то вам скаже і дитина..."

Провели бліц-опитування за змістом літературних творів, де розкриваються проблеми сім'ї, батьків, дітей;поділилися спогадами про родинні свята;згадали прислів'я про щастя мати сім'ю, про схожість  дітей і батьків; висловили думки про те,якою має бути власна сім'я.

Хочеться побажати: нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні будуть вірною опорою. Миру, добробуту і добра всім родинам!

Σχόλια


bottom of page