top of page

День Грамотності

Міжнародний день грамотності – це свято, яке присвячене знанням і освіті. Щорічно його відзначають 8 вересня. Адже в цей день 56 років тому відбулась перша Всесвітня конференція міністрів освіти з ліквідації неграмотності.

Мета міжнародного дня грамотності – наголосити, що бути грамотним – важливо для кожної людини та суспільства загалом. Цього року Міжнародний день грамотності досліджує та виявляє комплексні підходи,які можуть сприяти розвитку грамотності, щоб у підсумку поліпшити життя людей і сприяти створенню справедливого суспільства.

З нагоди цього дня та нагадування учням про те, як люди володіють навичками читання і письма відповідно до граматичних норм рідної мови, в Лиманській ЗОШ № 4 пройшли наступні заходи:

  • Бібліотекар Піддубна О.А. провела серед учнів 3-х,5-х класів тематичні п’ятихвилинки «Бути грамотним – це круто!». Школярі мали змогу поринути у багатющий світ краси рідної української мов. Олена Анатоліївна розповіла дітям про новий правопис та закликала учнів частіше відвідувати шкільну бібліотек .

  • По всій школи були розміщені QR-коди, через які школярі мали змогу розв’язати захоплюючі завдання.

  • Вчителі української мови, зарубіжної літератури на своїх уроках ще раз наголосили учням про важливість бути грамотною людини у сучасному світі та провели мовні аукціони.

  • У фойє школи впродовж дня була проведена акція «Крок до новогу правопису української мови».

  • В шкільній бібліотеці була створена виставка «Подорож до Граматиколяндії»

Міжнародний день грамотності – це символ досягнень. Адже грамотність – це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного.Opmerkingen


bottom of page