top of page

Вшанування пам'яті жертв Другої світової війни.Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Ця пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245\2000 “Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні”.

У зв’язку з цим, у Лиманському ліцеї № 4 було проведено низку онлайн заходів, спрямованих на вшанування пам’яті тих, хто загинув у ті трагічні роки. Учні та вчителі об'єдналися, щоб разом віддати данину поваги й пам'яті.

Протягом дня були організовані онлайн лекції, на яких історики розповідали про події Другої світової війни, її вплив на Україну та роль нашої країни у війні. Після лекцій учні мали можливість взяти участь у дискусіях, де вони могли задавати питання та висловлювати свої думки.

Були проведені виховні години пам'яті, на яких всі бажаючі могли поділитися своїми історіями про своїх рідних, які пережили війну або загинули в ті роки.

Учні ліцею взяли участь у віртуальному флешмобі, публікуючи у соціальних мережах фотографії з свічками пам'яті та хештегом #ДеньСкорботиЛіцей4. Цей флешмоб допоміг залучити ще більше людей до вшанування пам'яті жертв війни.

Онлайн заходи, присвячені Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, стали важливим елементом освітнього процесу та допомогли учням краще зрозуміти історію своєї країни, а також зберегти пам'ять про ті страшні події. Спільними зусиллями ми вшанували тих, хто віддав своє життя за мир і свободу, і висловили свою солідарність та скорботу разом з усією країною.

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page