top of page

Приєднуємося до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»


Шановні, вчителі, учні, батьки! Всіх українців запрошують традиційно приєднатися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 16 вересня 2023 року разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. В цей день громадяни Україні візьмуть посильну безпечну участь під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Українці за кордоном також можуть приєднатися. Організувати онлайн або офлайн прибирання, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані. Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Організатори пропонують різні формати участі в залежності від географічного розташування та рівня безпеки:

  • Для всіх, онлайн – Цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу – реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup.

  • Індивідуальні прибирання – після прибирання важливо віднести зібране до найближчого сміттєвого баку. За можливості – відсортувати зібране і здати до найближчого пункту прийому вторинної сировини.

  • Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатися в укриття.

  • Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого самоврядування.

  • Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.

  • Розбір завалів та інші активності.

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання можна зареєструвати за посиланням https://forms.g/zjQtrZoL3KXZ5hP18 до 25 вересня 2023 року включно

Приєднуйтесь у своєму безпечному форматі 16 вересня 2023 року та зробіть свій внесок у збереженні довкілля України та Світу!

Деталі в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org.

Commentaires


bottom of page