З 9 по 14 жовтня 2019 року у місті Свідниця (Польща) відбувся Чемпіонат Світу з кікбоксингу «WKA WORLD CHAMPIONSHIP TOURNAMENT 2019». В змаганнях взяли участь 1580 учасників з 28 країн світу. В складі національної збірної команди України Лиманську ОТГ представили 7 спортсменів, вихованців клубу «Фенікс «ДПМ»», які вибороли 10 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі. Серед них і дві наші зірочки - Валерія Зірка – 1 перше місце, 1 друге місце, 1 третє місце та Олена Кліменко – 1 перше місце, 1 друге місце, 1 третє місце. Дівчаток до змагань підготував тренер Павло Михайлович Дерев’янко, колищній випускник нашої школи.
Вітаємо спортсменок та тренера!
![](https://static.wixstatic.com/media/c35bf0_81259df2ba28459e86c11d3f0fb1436e~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c35bf0_81259df2ba28459e86c11d3f0fb1436e~mv2.jpg)