![](https://static.wixstatic.com/media/c35bf0_ea46650f5fcf4d76adede74a3f2b6b76~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_68,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c35bf0_ea46650f5fcf4d76adede74a3f2b6b76~mv2.jpg)
13 грудня учні Лиманського ліцею №4, які перебувають на території громади, отримали приємний сюрприз від Центру позашкільної освіти Волинської обласної ради. Волонтери порадували школярів різноманітним канцелярським приладдям (зошити в лінію та клітинку, ручки, альбоми для малювання та набори кольорових олівців, гумки, лінійки). Учні 1-4 класів, 5 класів отримали окремі пакунки зі шкільним приладдям. Також діти одержали солодкі подарунки: печиво, цукерки та мандарини. Школярі щиро подякували волонтерам за подарунки!