Лиманські рятувальники підбили підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику
З метою залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, 17 березня у м. Лиман лиманські рятувальники підбили підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».
![](https://static.wixstatic.com/media/c35bf0_f3277df8244c4226b70d7c67083e2941~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_206,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c35bf0_f3277df8244c4226b70d7c67083e2941~mv2.jpg)