top of page

20 квітня - День вдячності волонтерам!


Сьогодні ми не уявляємо своєї країни, боротьби за її мирне майбутнє і незалежність без цих людей. Саме вони стали міцним плечем підтримки військовим і цивільним у важкий час війни. Волонтерський рух нині – це автономна потужна сила, що стала об’єднуючим фактором і фундаментом громадянського суспільства України у нових умовах. Вчорашні юристи й електрики, освітяни й працівники заводів, бізнесмени й ресторатори, айтішники й флористи виявилися справжньою резервною армією, єдиною зброєю яких є чуйне серце і бажання безкорисливо допомагати. Але, воюючи з ворогом без честі, совісті, елементарного людського співчуття, вона є наднеобхідною.

Завдяки сучасним технологіям ми наживо бачимо героїзм волонтерів: під обстрілами і безупинними вибухами доставляють продукти, медикаменти, речі та товари, евакуюють цивільних, рятують тварин.

Шановні волонтери, саме ви даруєте людям віру у добро і милосердя, надихаєте на гідні вчинки. Ви головні помічники солдата на фронті, надія матері, що чекає того солдата додому, частинка дива для дитини на Різдво й Великдень. Для вас не існує кордонів і бюрократії. Від бронетранспортера й байрактара до запашної паски «на нуль» – все вам під силу!

У нашому закладі також є педагогічні працівники, батьки і діти, які не шкодуючи своїх власних сил волонтерять там, де відчувають у цьому потребу. Саме вони з перших днів війни і досі допомагають ЗСУ, теробороні, добробатам, цивільним, своїм колегам і учням. Про волонтерів нашого закладу про їх добрі справи можна прочитати натиснувши на покликання.

Дякуємо вам, шановні волонтери, за підтримку, сміливість, незламність, приклад справжньої людяності. Ваша праця – вагома складова спільної майбутньої перемоги, міцний ґрунт, на якому ми відбудуємо країну і будемо розвивати демократичне суспільство.


Слава волонтерам! Слава Україні!

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page