top of page

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми


18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

Нагадаємо, що 17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми». Пару років опісля Європейський Парламент одностайно прийняв звіт «Стратегії запобігання торгівлі жінками і дітьми, які є вразливими до сексуальної експлуатації». Прийняття цього звіту Членами Європейського Парламенту спонукає країни - члени ЄС вживати більше заходів для боротьби з торгівлею людьми і покращувати захист прав потерпілих осіб.

Країни, що ратифікували Конвенцію Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми» вдосконалюють систему надання допомоги потерпілим за коштами державних структур, процедури розгляду судових справ, координують діяльність силових відомств у сфері протидії торгівлі людьми з боку відповідних державних установ.

Психологи Психологічної служби ліцею в цей день запропонувала всім охочим (дітям, батькам, педагогам) долучитися до анонімного мікродослідження щодо теми торгівлі людьми за посиланням Хибні та правдиві твердження . Ми хочемо познайомити вас з його результатами, щоб всі ми мали інформацію наскільки учасники освітнього процесу поінформовані про небезпеки, що їх можуть очікувати і зробити свої висновки.

У разі небезпеки телефонуйте на Гарячі лінії. Нижче інформація про Національну гарячу лінію підтримки для дітей та молоді

ГО “Ла Страда-Україна”

Ще більше інформації ви зможе знайти в Онлайн кабінеті практичного психолога за покликанням : http://surl.li/djuwj

Людина - не товар!

Цінність людського життя - не предмет торгівлі!


Дякуємо вам за небайдужість та активність!

Бережіть себе та своїх близьких, з думкою про вас

Психологічна служба ліцею!
Comments


bottom of page