top of page

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми


18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

Нагадаємо, що 17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми». Пару років опісля Європейський Парламент одностайно прийняв звіт «Стратегії запобігання торгівлі жінками і дітьми, які є вразливими до сексуальної експлуатації». Прийняття цього звіту Членами Європейського Парламенту спонукає країни - члени ЄС вживати більше заходів для боротьби з торгівлею людьми і покращувати захист прав потерпілих осіб.

Країни, що ратифікували Конвенцію Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми» вдосконалюють систему надання допомоги потерпілим за коштами державних структур, процедури розгляду судових справ, координують діяльність силових відомств у сфері протидії торгівлі людьми з боку відповідних державних установ.

Для учнів школи практичними психологами Зінаїдою Мартиненко та Станіславом Лушиним було проведено години-спілкування присвячені цій темі

А у вересні психологинею Мартиненко З. для педагогів міста було проведено навчальний онлайн-тренінг “Протидія торгівлі людьми в Україні в умовах війни”, за підтримки ГО “Ла Страда-Україна”, де педагоги мали можливість поглибити свої знання та отримати багато цікавої і важливої інформації про цю актуальну тему.Ще більше інформації ви зможе знайти в Онлайн кабінеті практичного психолога за покликанням: http://surl.li/djuwj

Людина - не товар!

Цінність людського життя - не предмет торгівлі!

Comments


bottom of page