Щорічна Підсумкова Конференція eTwinning Plus 2018

27 грудня 2018 року при сприянні Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, PSA Ukraine та Європейської комісії у м. Київ відбулася щорічна підсумкова конференція eTwinning Plus.

Конференція передбачала підведення підсумків щодо розвитку та успіхів програми в Україні та проектування дій у наступному навчальному році.

Учасниками конференції стали вчителі та директори шкіл, що виграли Європейську відзнаку якості European Quality Label. Команда eTwinning Plus Донецької обл. також були присутні там.

Представниками від м. Лиман були запрошені учителі англійської мови ЗОШ № 4 Ігнатенко Ольга Миколаївна та Гордієнко Катерина Віталіївна, як учителі, які отримали Європейську відзнаку якості European Quality Label за свої проекти спільно зі школами Італії, Туреччини, Албанії та інш. Вони були нагороджені дипломами за активну участь у програмі eTwinning Plus в 2018 році, а також отримали подяку директору ЗОШ № 4 Іловайській Н. Л. за активну підтримку проекту в школі.


З вітальним словом виступили головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Оксана Коваленко та керівник програми eTwinning Plus Сергій Теплов.

Також усі присутні мали чудову нагоду відвідати корисні майстер-класи, що проводилися науковцем і автором дослідження «Психологія Успіху» Юноною Лотоцькою, спеціалістом з питань освіти Міністерства освіти і науки України Володимиром Брискіним, амбасадором програми Майєю Селятіною, журналістом та громадською активісткою Анастасією Мельниченко з дуже актуальною темою : « Булінг. Передумови і робота з ними» та обмінялися досвідом з учасниками програми.