top of page

Шевченківські дні та День українського добровольця у закладі!


9 березня вся Україна святкувала день народження свого великого Кобзаря. Тарас Шевченко для нас - не просто поет, це людина, яка сформувала нашу національну самосвідомість, була творцем сучасної української мови. Учнів в Лимані було запрошено на Книжковий онлайн-вернисаж "Не вмирає душа наша, не вмирає воля", під час якого здобувачі освіти мали можливість пригадати, але вже в сучасному звучанні, шевченківські твори, подивитись відеокліпи та аудіокниги на найбільш відомі твори, надавалися покликання на самі книги поета в “Бібліотеці української літератури”.

Увазі дітей була представлена також художня галерея “Тарас Шевченко як художник”. Адже за своє життя митець створив 1200 живописних робіт, які тісно пов’язані з його поетичною творчістю. Художня галерея представлена у вигляді презентації Emaze, який створює присутність глядачів у справжній картинній галереї.

Здобувачі освіти 2-Б класу мали можливість долучитись до онлайн години спілкування «Є в Шевченка народження дата-дати смерті в Шевченка нема», під час якої діти мандрували сторінками творчості Великого Поета, декламували вірші за допомогою мнемотаблиць, переглянули відео «Зі сторінок «Кобзаря» зійшла Правди зоря», здійснили заочну відеомандрівку «Шевченко і світ». Другокласники мали можливість позмагатися в грі-естафеті «Сторінками Шевченкового шляху",переможці отримали подяки. Година спілкування пройшла цікаво й насичено.


14 березня, в День відзначення героїзму українського добровольця учням 1-11 класів з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності було запропоновано здійснити онлайн 3D-тур історико-культурним комплексом «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця» https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/. А також подивитись Документальний фільм "Запорозька Січ. Витоки" із циклу "Золоте стремено" та пройти онлайн-вікторину до нього https://learningapps.org/watch?v=px1s7t59n20.

Через небезпечну ситуацію в мікрорайоні “Південний” заходи проводились в онлайн форматі. А старшокласникам було запропоновано переглянути документальний фільм «Аліса у країні війни», після чого поділитись враженнями в спільній Вайбер-групі враженнями.

Напередодні до закладу завітали рятувальники 69-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області, які також є прикладом справжнього героїзму, адже майже кожного дня їм приходиться ліквідовувати наслідки авіаударів, що продовжуються на території Лиманської громади.

Діти стали учасниками цікавого тренінгу з обговоренням небезпечних ситуацій, адже небезпека в місті, на жаль, залишається.


Comments


bottom of page