top of page

Шановні учні - випускники 2020 року!

Запрошуємо Вас продовжити навчання та отримати вищу юридичну освіту за спеціальностями «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» в кращих вищих навчальних закладах країни з підготовки працівників для Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ України.

Підготовка фахівців на денній формі навчання у ВНЗ МВС України здійснюється за кошти державного бюджету, під час якого курсанти забезпечуються харчуванням, речовим майном, грошовим утриманням та проживанням. Період навчання зачисляється до стажу служби в Національній поліції України та загального страхового стажу.

Після закінчення ВНЗ МВС України всі випускники отримують первинні офіцерські звання та обов’язково працевлаштовуються на посади середнього складу поліції у відділах (відділеннях) поліції, які здійснювали направлення на навчання.

За детальною інформацією про умови вступу, інформацію про ВНЗ зі специфічними умовами навчання, вимоги до кандидатів, умови проходження служби в Національній поліції звертатися до підрозділу кадрового забезпечення Лиманського відділення поліції Слов’янського ВП ГУНП в Донецькій області за адресою: м. Лиман, вул. Свободи, 27, тел.. 099-05-100-20, 066-2848224 та на Веб-сайтах ВНЗ МВС України:


Національна академія внутрішніх справ

03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1

Харківський національний університет внутрішніх справ

м. Харків, пл. 50-річчя СРСР, 27

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

49005 м. Дніпропетровськ, пл. Гагаріна, 26

Одеський державний університет внутрішніх справ

65014 м. Одеса, вул. Успенська, 1

Донецький юридичний інститут МВС України

м. Кривий Ріг, 7й Зарічний мікрорайон, 24

Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка

м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 1

lduvs.forum24.ru – онлайн консультація

bottom of page