top of page

У школі Тиждень толерантності і добрих справ!Цей тиждень (з 14 по 18 листопада) в Лиманському ЗЗСО № 4 пройде під девізом: «До серця йде лиш те, що йде від серця». А все це тому, що 16 листопада відзначається Міжнародний день терпимості та толерантності.

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада. Саме в цю дату держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість. Тепер відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/51/95.

Кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування. Ми повинні бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення і виступати на захист жертв дискримінації.

У цей Міжнародний день терпимості давайте підтвердимо ідею про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою, і будемо прагнути до створення більш терпимих громад, в житті яких вкорениться цей основоположний ідеал.


Для школярів у дистанційному форматі заплановані впродовж тижня цікаві активності, а саме:


Уроки гарної поведінки: «Гарно дружити-значить правду говорити», «Кожна людина унікальна», «Подарувати крихітку душі», «Мистецтво спілкування: коли яке слово мовити?», «Як жити в мирі з людьми» «Що підказує твоє серце», «Бути милосердним», «Культура мови – ознака вихованості», «Вчимося поважати інших», «Озирнись на свій вчинок», «Життєве кредо – чесність і справедливість», «Ставлення людини до людини»


Comments


bottom of page