top of page

Увага! Інтернет-олімпіади!

27 листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнська Інтернет-олімпіада «Основи безпеки життєдіяльності» у 2019-2020 навчальному році для учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів.

Діяльність заходу визначається необхідністю формування поняття здоров’я і життя людини як вищої мети розвитку суспільства.

Для участі в олімпіаді учасникам необхідно зареєструватися на сайті http://dl.khpi.edu.ua/

Адреса сторінки Інтернет-олімпіади http://dl.khpi.edu.ua/course/view.php?id=185

Учасники, які наберуть не менше 75 балів зі 100, матимуть можливість взяти участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників 2020 НТУ “ХПІ” і отримати додаткові бали до ЗНО.


*********************************************************************************************************

Національний технічний університет України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» організовує Школу молодого соціолога, конфліктолога, медіатора КПІ ім. Ігоря Сікорського з метою отримання додаткових життєвих навичок, формування критичного мислення та спрощення можливості вибору майбутньої професії

До участі запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, які цікавляться політикою, суспільним розвитком та вирішенням конфліктів, готових вивчати та розглядати сучасні стани суспільства, прогнозувати майбутні зміни, ефективно вирішувати суспільні конфлікти та протиріччя.

Для участі в школі необхідно зареєструватися за наступним посиланням: goo.gl/NxmYQR

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 204-85-26, 204-94-03.

Σχόλια


bottom of page