top of page

Увага! Конкурси!


Відділ інвестиційної діяльності виконавчого комітету міської ради пропонує вашій увазі добірку актуальних грантових проєктів та конкурсів:


- ZERO WASTE SCHOOL - триденний проєкт для учнів, вчителів та директорів, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах.

Випускники програми влаштовують навчальні екопрограми для жителів своїх міст та сіл. До участі запрошуються навчальні заклади, де навчається мінімум 200 учнів.

Навчальний заклад формує команду, яка складається з директора школи, одного вчителя та 2 школярів. Останній день реєстрації заявки: 21 лютого 2020 року, докладніше з умовами участі в зазначеному конкурсі можна ознайомитись за посиланням:

- ШКОЛА УСПІХУ - 10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть статисоціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття.

Переможці конкурсу будуть обрані за наступними критеріями:

- вік (14-15 років) на момент заповнення анкети;

- гендерний баланс (50 дівчат і 50 хлопців);

- географічна рівномірність. Таким чином, у кожному місті формується спільнота

випускників проєкту. З кожної області будуть відібрані по 2 кандидати;

- висока мотивація учасника;

- відповідність відповідей на питання анкети та відеоінтерв’ю;

Останній день реєстрації заявки: 16 лютого 2020 року, докладніше з умовами участі в зазначеному конкурсі можна ознайомитись за посиланням:

- ОБРІЇ МАЙБУТНЬОГО - філософський триденний семінар для підлітків, який допоможе навчитись критично мислити, сформувати цілі на майбутнє та визначити свій життєвий шлях. Умови відбору до участі запрошуються вмотивовані креативні підлітки віком 14-16 років, які навчаються у 10 класі, готові мислити нестандартно, взяти на себе відповідальність за зміни у суспільстві і стати рупором прогресивних ідей. Останній день реєстрації заявки: 21 лютого 2020 року, докладніше з умовами участі в зазначеному конкурсі можна ознайомитись за посиланням:

- ПОСИЛКА УСПІХУ - тренінг для вчителів фізичної культури, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами. Вчителі фізкультури протягом 3 днів:

- дізнаються про нові методи викладання, сучасні види спорту, здоровий спосіб життя, правильне харчування;

- обмінюються досвідом з колегами;

- зустрічаються з гостями, які діляться своєю історією досягнень і поразок, розповідають про цінності і правила, якими керуються у житті;

- вчаться проводити власні проєкти та комунікувати з зацікавленими сторонами, ЗМІ.

Останній день реєстрації заявки: 16 лютого 2020 року, докладніше з умовами участі в зазначеному конкурсі можна ознайомитись за посиланням:

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page