top of page

Тиждень психології у школі у дистанційному форматіВже два роки поспіль ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ у школі проводиться в дистанційному форматі. Життєві випробування все частіше перевіряють нас на міцність та створюють додаткове психоемоційне навантаження. Виникає питання, як залишатися в ресурсі.

Мета проведення Тижня психології - зниження психоемоційної напруги учасників освітнього процесу в умовах дистанції; розширення знань про техніки психологічної самодопомоги, надання консультативної та інформаційно психологічної підтримки щодо пошуку власних ресурсів.

Запропоновані заходи спрямовано на ознайомлення учасників освітнього процесу з елементами кольоротерапії, арт-терапії, казкотерапії та майндфулнесу. Кожен день тижня має свою назву, девіз та корисні інтернет-посилання.


Тож запрошуємо в цікавий світ психології всіх охочих!


17.04.2023р. День позитиву і доброти

Девіз дня: «Добро і позитив починаються з тебе»

Створюємо позитивний настрій, починаємо день з позитивного відео: Доброго ранку!

Відео про психологів Хто такий психолог?

Терапія кольором «Відчуй червоний колір». Одягни одяг червоного кольору або додай червоний аксесуар до одягу, розфарбуй малюнок червоним олівцем та відчуй, як ти наповнюєшся енергією, активністю.

Зроби фото або намалюй малюнок “Мій позитивний настрій.” Всі охочі надсилайте свої роботи класним керівникам або на пошту martynenko.zinaida@ukr.net Творчих успіхів, чекаєм ваші роботи!

Цікаво знати: Міфи про психологію

Гра на увагу на платформі LearningApps Знайди парну емоцію

Дорослим, вчителям батькам: Календар турботи про себе – 52 практики відновлення ресурсності


18.04.2023р. День дружби та творчості.

Девіз дня: «Разом - ми сила!»

Дітям пропонуємо переглянути Мультфільми для 1-4 класів "Струмочок" про справжню дружбу, для 5- 7 класів "Справжня дружба"

Цікаво про малювання запрошуємо познайомитися з техніками нетрадиційного малювання Малювання кришечками з-під пляшок, Ліс-це диво!, Монотипія Всі, хто намалюють малюнок надсилайте класним керівникам або на пошту martynenko.zinaida@ukr.net Творчих успіхів, чекаєм ваші роботи!

Запрошуєм у світ музики Марія Бурмака & Peter Yarrow "Не смійся з мене"

Терапія кольором «Відчуй жовтогарячий та жовтий кольори». Одягни одяг жовтогарячого або жовтого кольорів, розфарбуй малюнок відповідним кольором та відчуй, як ти наповнюєшся позитивом та щастям.

Арт-терапія: практичні поради

Педагогам : тест для кращого пізнання себе "Прогулянка", "Годинник"


19.04.2023р. День посмішки і улюбленої казки.

Девіз дня: «Хороший настрій починається з душі, а не з ноги, з якої зранку встали»

Акція «Почни день з посмішки» батькам: асоціативний тест "Подорож" , "Три питання"

Терапія кольором «Відчуй зелений колір». Одягни одяг зеленого кольору або додай відповідний аксесуар до одягу, подумай з чим у тебе асоціюється цей колір, відчуй, як ти наповнюєшся спокоєм.

Дітям: Аудіоказка "Крихітка Єнот"

Вчителям: Казкотерапія, як напрям практичної психології (На урок)


20.04.2023 р. День мрій.

Девіз дня: «Зростай, твори і мрій»

Педагогам: тест «Як ти виглядаєш в очах оточуючих?» "Як ти виглядаєш в очах оточуючих?", "Як зупинити потік "поганих" думок""

Учням переглянути казкові фільми про фантастичні світи та героїчні вчинки

Терапія кольором «Відчуй синій колір». Одягни одяг синього кольору або додай відповідний аксесуар до одягу, подумай з чим у тебе асоціюється цей колір, відчуй, як ти наповнюєшся добротою

Креативність та як її розвивати

Батькам: Шість підказок, як відновити ресурс дитини у домашніх умовах.


21.04.2023р. День добрих побажань.

Девіз дня: «Свято треба носити із собою. Міркуйте позитивно»

Терапія кольором «Відчуй фіолетовий колір». Додай до свого одягу фіолетовий аксесуар, подумай з чим у тебе асоціюється цей колір, відчуй, як ти наповнюєшся творчістю.

Позитивне мислення Цікаво про позитивне мислення


Психологічна служба школи бажає всім учасникам освітнього процесу гарного настрою, креативного мислення та позитивних думок!!!

Comments


bottom of page