top of page

Тиждень протидії булінгу!


Минулий тиждень з 19.09.2022р. по 23.09.2022р. у Лиманській ЗОШ № 4 пройшов під девізом «Ми за мир! За школу без булінгу!». В рамках тижня протидії булінгу та кібербулінгу практичними психологами Мартиненко З. та Лушиним С. було організовано і проведено з активною залученість класних керівників цілий ряд активностей у дистанційному форматі з учнями школи. Так учні початкової школи творчо долучилися до артчеленджу «Ми за мир. За світ без булінгу та насильства»
Серед учнів середньої та старшої ланки проведено години спілкування «Вчимося казати «Ні», «Як зберегти дружбу», «Добро починається з тебе», «Кібер-булінг: безпечне віртуальне спілкування», “Кібер-булінг або агресія в інтернеті: способи розпізнання і захист”

В онлайн кабінеті практичного психолога ( http://surl.li/ddefl) для учнів, батьків та педагогів розміщено багато важливої інформації у вкладці «Профілактика булінгу». Там можна знайти нормативно-правову базу з даного питання, поради психолога для педагогів «Стоп булінг!», пам’ятку для батьків та педагогів «Хто і як відповідатиме за булінг», «Як розпізнати білінг? Чим відрізняється конфлікт від булінгу» і ще багато цікавої інформації.

Важливо пам’ятати, що якщо ви потрапили в складну ситуацію, і вам важко на одинці з нею впоратися, то ви можете звернутися на Телефони Гарячих ліній, номери яких ви можете знайти у Онлайн кабінеті психологаОстанні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page