top of page

Тиждень громадянського здоров’я в ЗОШ №4


У ЗОШ І - ІІІ ступеня № 4 протягом тижня відбулися заходи зі збереження здоров’я. Учні засвоїли, що бути здоровими - дуже важливо, бо від того, як ми будемо дбати про свій фізичний і психічний стан, залежить, яким буде світ у майбутньому.

Своє бачення світу, у якому немає місця хворобам і шкідливим звичкам, учні 3 - 4 класів показали, взявши участь у конкурсі малюнків «Бути здоровим - жити здорово».

«Як стати Нехворайкою» - так називався захід у 4 - Б класі, який провели Мордвінова Л. В. і Піддубна О.А. Під час заходу учні розглянули правила особистої гігієни, правильного харчування, обговорили таку проблему нашого часу, як комп’ютерна залежність, провели фізкультхвилинку і впевнилися, як гарно почуваєшся, коли займаєшся спортом. У заході були використані фрагменти мультфільмів «Мийдодір», «Королева зубна щітка», «Білосніжка та семеро гномів».

У 5 - Б класі (класний керівник Орел С.М.) пройшов захід «Мій режим дня - здоров’я на майбутнє». Адже не секрет, що діти часто не можуть правильно розпланувати свій день, нічого не встигають зробити, пізно лягають, тому не висипаються, не можуть плідно працювати вдень, їм не вистачає сил, наступає перевтомлення. Захід пройшов весело, в ігровій формі, було багато різних завдань, руханок (Відео)

У 7 - А класі Мордвіновою Л.В. та Піддубною О.А. була проведена вікторина «Здоров’я - то найкращий скарб». У ході заходу учні мали розкрити таємницю мудреців, які заховали свої секретні записи у скриньці на далекому острові. Для того, щоб їх знайти, учням потрібно було відповісти на питання про органи людського організму, про лікарські рослини, про білки, жири, вуглеводи та вітаміни, про шкідливі звички. У фіналі заходу («Поради мудреців») були використані фрагменти підготовленого учнями проекту «Ми - за здоровий спосіб життя».

У 5-х класах також була проведена бесіда «Чистота рук - запорука здоров’я».

Як відомо, здоров’я залежить не лише від фізичного, а й від психічного стану людини. Стреси, подавлений настрій погано впливають на почуття людини. Тому виховні години «Уроки толерантності» та «Розкіш людського спілкування» ( Костюк Л.А., Піддубна О.А.) показують учням, наскільки важливий гарний моральний клімат в колективі.

Багато уваги в школі приділяється чистоті навколишнього середовища. Акція «Чистота повітря нашим нащадкам» присвячена озеленінню та прибиранню шкільної території. Учні активно брали участь в усіх заходах, бо вони чудово розуміють важливість здорового способу життя для кожної людини і для всієї країни.

bottom of page