top of page

Тиждень БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 13 по 19 травня 2024 року в Україні буде проходити перший етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

З метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів Фонд пропонує до використання соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей у транспорті та на дорогах, які доступні на сайті, у розділі «Соціальна реклама».

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото та відеоробіт «Безпечна країна» та отримали статус соціальної реклами за висновком Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України.

Контент стосується правил безпечного поводження на вулицях та дорогах, пересування транспортом, необхідності використання світловідбиваючих елементів у темний час доби.

Переглянути відео та фото на сайті благодійного фонду можна за посиланнями:

Будь помітним на дорозі: http://surl.li/tphbp  

Молодь за безпеку дорожнього руху: http://surl.li/tphbm 

Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо: http://surl.li/tphbc

Моя безпечна країна: майбутнє: http://surl.li/tphbb 

Безпека на залізниці: http://surl.li/tphba 

Давайте зробимо нашу країну безпечною разом: https://dopomogadtp.com/ 

Докладніше з планом проведення тижня безпеки дорожнього руху можна ознайомитися на офіційному сайті фонду за посиланням.

Comments


bottom of page