top of page

Структура 2021/2022 навчального року

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт з термомодернізації будівлі школи, у І семестрі нового навчального року можливе проведення навчальних занять у межах лише одного корпусу.

З огляду на головну задачу школи - забезпечення високого рівня якості освітньої діяльності та якості освіти, ми маємо на меті максимально ефективно організувати освітній процес. У зв’язку з цим адміністрація школи провела опитування щодо можливої моделі освітнього процесу в 2021-2022 н.р. серед учителів, батьків та учнів і отримала наступні результати:

Ураховуючи вищезазначені результати, вимоги Санітарного регламенту для ЗЗСО від 25.09.2020 р. № 2205, рекомендації Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 року № 4 «Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», рекомендації щодо ефективного двозмінного навчання Голови Державної служби якості освіти Руслана Гурака, надані на серпневій конференції 2020 року «Освіта в умовах пандемії» доцільно організувати освітній процес у закладі у дві зміни з елементами дистанційного навчання, а саме:


І зміна 1-5, 11 класи (512 ) – 08.00 – 13.00

ІІ зміна 6-10 класи ( 391) - 14.00 -19.35


Для оптимізації освітнього процесу запланована організація підзміни для учнів 6-7 класів з 13.00 та проведення уроків окремих предметів у дистанційному форматі (мистецтво, дизайн і технології, основи здоров’я, громадянська освіта, трудове навчання).

Допуск учнів до будівлі школи буде здійснюватися через 2 входи, згідно графіку для уникнення скупчення. На вході до всіх приміщень закладу будуть організовані місця для обробки рук антисептичними засобами. Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора, які можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях, але під час пересування по закладу використання захисних масок є обов’язковим. За класами будуть закріплені певні навчальні кабінети для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу. Рух учнів буде відбуватися відповідно до розмітки. Харчування буде організовано за графіком з дотриманням принципів протиепідемічного режиму: соціального дистанціювання ( не більше 4 осіб за столом), правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту. У розкладі уроків буде передбачено застосування модульного підходу для вивчення окремих дисциплін, проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі. На базі закладу буде працювати три групи подовженого дня для учнів 1-4 класів з дотриманням протиепідемічних заходів.


Відповідно до ст.10 Закону України "Про повну загальну середню освіту" 2021- 2022 навчальний рік розпочинається у День знань - 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Відповідно до п.6 ст.16 Закону України "Про повну загальну середню освіту" тривалість канікул у закладах загальної середньої освіти протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою. З урахуванням місцевих особливостей, кліматичних умов та епідемічної ситуації структура навчального року та графік учнівських канікул може змінюватись.


ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 1 засідання педагогічної ради Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 від 25 серпня 2021 рокуComments


bottom of page