top of page

СТАРТУВАЛА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ПРО СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛАХ


Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива.


Сьогодні стартувала інформаційна кампанія Державної служби якості освіти про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).


Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.


«Спільні злагоджені дії – запорука вдосконалення якості освіти. На інформаційному ресурсі про якісну школу керівники шкіл, вчителі, батьки, громади зможуть отримати більше інформації як вони конкретно можуть долучитись до розвитку закладу», – зазначила тимчасово виконуюча обов'язки начальника управління Державної служби якості освіти у Донецькій області Тетяна Ремпель.


Також, межах інформаційної кампанії Державною службою якості освіти створено інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.


Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути реалізоване через процедури самооцінювання або проходження інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа.


Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.


З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою qualityeducation.org.ua, а ролики розміщені на ютуб-каналі Служби.

Comments


bottom of page