top of page

Співпраця із сектором ювенальної превенції Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області


У сучасних умовах великого значення набуває боротьба з наркоманією – потворним явищем, що наносить непоправної шкоди здоров’ю, призводить до деградації особистості, згубно впливає на виховання дітей, на їх майбутнє, наносить надзвичайну матеріальну і моральну шкоду суспільству.

З метою профілактики серед учнів 8-10 класів була проведена онлайн-година спілкування на тему "Наркоманія - крок у безодню" інспектором сектору ювенальної превенції Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області лейтенантом поліції Шерстюком Ярославом Олеговичем.

Разом з учнями було розглянуто наслідки вживання або взаємодії з наркотичними речовинами. Надано рекомендації стосовно ситуацій, у яких людина може стати жертвою зловмисників без власного відома. Надані контакти, куди діти можуть звертатися за допомогою .

У наш час в багатьох країнах алкоголізм і наркоманія перетворилися в справжню епідемію, що забирає життя десятків тисяч життів, калічить мільйони доль. Причому останні десятиліття позначені не лише зростом наркоманії, а й значним її «помолодшанням». Усе більше випадків наркоманії трапляється серед молоді і підлітків. Як відомо, від наркоманії не зможуть вберегти ні батьки, ні вчителі, ні закон! Вибір робить кожен сам за себе.Тому наша задача інформувати про небезпеки й наслідки такої поведінки.


Comments


bottom of page