top of page

Святкуємо День матері


Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди зрозуміє і підтримає свою дитину. Щороку в середині травня українці відзначають День матері, щоб подякувати мамі за все та порадувати її теплим побажанням.

В Україні та в більшості країн планети свято мам святкується у другу неділю травня. Встановити це свято запропонувала американка Анна Джервіс 1908 року. Цьому передувала трагічна подія - померла її мати. Джервіс захотіла, щоб усі діти планети щорічно вшановували своїх мам і дякували їм. Вона довго писала листи з пропозицією визнати свято і досягла свого. В 1910 році у штаті Вірджинія перший визначили День Матері як офіційне свято. Згодом свято стало популярним у всьому світі.

Класні керівники провели виховні години, присвячені Дню матері. Найбільш активними виявились учні 1-го, 2-А, 2-Б, 3-А, 5-Б, 8-А.

"У світі все починається з мами"- під такою назвою у 2-Б класі пройшла година спілкування. Діти з'ясували історію виникнення свята, дізналися, як його відзначають у різних країнах, що дарують найріднішій у світі Людині, розповіли вірші, створили фотоколаж "Моя матуся-найкраща".

А на уроці образотворчого мистецтва намалювали найкращу у світі матусю- СВОЮ!

У 2-А пройшло “Свято мами”, на якому діти розказували вірші та пройшли онлайн вікторину “Моя мама найдорожча”.


У 3-А класі була проведена година спілкування до Дня матері. Діти переглянули відео, розказували вірші та приготували подарунки для своїх матусь.

У 5-Б на класній годині “Матуся - серденько моє” учні з теплотою і любов’ю розповіли для своїх любих матусь вірші та висловили слова подяки, поділились своїми найтеплішими спогадами, коли їм, завдяки маминим обіймам і піклування, було затишно і спокійно.

Учні 8-А на класній годині “Бути мамою” дійшли висновку, що бути матір'ю - найважливіше, священне та найвище, що може бути в житті. Вони від щирого серця надсилають вітання з "професійним" святом усім мамам, адже мама - це робота 24/7 без відпусток та вихідних. Так нехай ця робота окрім клопоту та переживань приносить колосальне задоволення, невичерпне натхнення, почуття гармонії та теплоти. Нехай нагородою та материнською зарплатою будуть величезне, чисте, безкорисливе кохання дитячих сердець, теплі рідні обійми та гордість за їхні досягнення!

А також усі охочі діти намалювали вітальні листівки, вивчили вірші і взяли участь у флешмобі “День матері 2023”. Всі вітання та фото ви можете переглянути у привітальній відеолистівці.Comments


bottom of page