top of page

Святий Миколай завітав до школярів Лиманщини!


Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День святого Миколая.

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

В цьому році заходи до Дня Святого Миколая в ЗЗСО №4 Лиманської міської ради Донецької області пройшли в дистанційному форматі. Напередодні свята та безпосередньо 19 грудня у кожен клас, з 1 по 11-й, завітав Миколай. Класними керівниками (з 1 по 7-мі класи) були проведені для учнів тематичні класні години: «Святий Миколай! Подарунки роздавай!», “По Україні з краю в край ходить Святий Миколай”, “Легенда про Святого Миколая”, “Історія свята. Світом Миколай мандрує та добро дарує", на яких діти ознайомились із походженням свята Миколи-Чудотворця, дізнались про доброчинні справи святого Миколая, згадали народні традиції зимових свят України. А учні 8-11 класів відвідали етнографічний воркшоп "Від свята Катерини до свята Миколая”, де дізналися про традиційні українські свята та особливості їх проведення.

Так, напередодні Дня Святого Миколая в 7-А класі був проведений “Урок доброти: Світом Миколай мандрує та добро дарує". Девізом заходу були слова «Твори добро».

Людина починається з добра,

З уміння співчувати, захистити.

Це зрозуміти всім давно пора,

Бо ми прийшли у світ добро творити.

Учні вкотре пригадали історію виникнення свята, традиції й обряди нашого народу. Поговорили про добро і милосердя Великого чудотворця – Святого Миколая.

В 2-Б класі пройшла квест-вікторина "Миколай уже в дорозі". Діти за допомогою маршрутної карти віртуально подорожували, дізналися багато нового та цікавого про свято Миколая, розповіли про свої зустрічі зі Святим Миколаєм, виготовили помічника Святого - Ангелика, а також попросили миру, здоров'я та благополуччя для всіх.


Учні 3-х класів під час заходів до Дня Святого Миколая написали листи Чудотворцю в яких також просили злагоди та миру в Україні.

Святий Миколай не оминув і дітей, які залишилися в нашому рідному Лимані. Педагогічний колектив та батьківська громада згуртувалися задля цієї "доброї" справи, спільними зусиллями зібрали кошти, на які були закуплені солодкі подаруночки, для привітання діточок зі святом, а відповідальний за ОКП Барабаш Євген Юрійович в день свята особисто кожній дитині вручив ці подарунки, чим нагадав їм про те, що чудеса існують і побажав, щоб їхні мрії здійснювалися. Велика подяка Рокочій Олесі, за допомогу і підтримку цієї “доброї” справи!

Святий Миколай бажає усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул, які розпочнуться вже за тиждень.
Comments


bottom of page