top of page

Річниця звільнення Лиману від бандитських угрупувань

Майже 30 років незалежній українській державі, але це лише невеличка частина нашої історії. І знову життя поставило перед нами випробування: події останніх років примусили кожного українця відчути причетність до своєї країни,а також зрозуміти,що ми-господарі на власній землі.

Війна…це слово звучить на кожному кроці. Не проходить і дня без перегляду новин та обговорення військової ситуації на Сході України. На жаль, війна не оминула і наше місто. Кожен з нас оберігає в серці Батьківщину, зігріває надію на світле та мирне майбутнє, і згадує 3 червня 2014 року.

03.06.2021 напередодні Дня звільнення Лимана від незаконних збройних бандформувань міський голова, адміністрація, учителі Лиманської ЗОШ№4, ветерани АТО, родини загиблих, громадські активісти вшанували пам'ять загиблих визволителів Лиманщини покладанням квітів до пам'ятного знака Юрію Власенку.

З нагоди визволення міста від бандитських угрупувань в Лиманській ЗОШ № 4 пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки, встановленої на честь випускника школи Володимира Бражника. На заході були присутні вчителі, учні, гості: Чиріна І.Ю., Чирін С.В.,Єнь Б.

До присутніх звернулася з вітальним словом директор школи Грипась О.В., яка наголосила про важливість цієї дати для кожного лиманця. Під час проведення мітингу були згадані події 3-5 червня 2014 року, під час відеопрезентації присутні ще раз згадали важкі моменти з історії рідного міста. Рій «Лиманські яструби» під час свого виступу закликав всіх пам’ятати, що в кожному серці найдорожче почуття-це любов до неньки України,що в нас одна -єдина Батьківщина, для нас рідне місто-Лиман,що на все готові заради країни.

У своїй промові до присутніх учасник АТО, мешканець Лиману Єнь Борис розповів про свій військовий шлях, участь в антитерористичних операціях, подякував, що школа зберігає пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради майбутнього.Згадали хвилиною мовчання19 хлопців, які загинули на Лиманщині, перший загиблий став Власенко Юрій,у вересні 2020 року цьому герою було встановлено пам’ятний знак біля с.Брусіно.

Наприкінці заходу вчитель Гордієнко К.В. привітала всіх піснею.
Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page