top of page

Різдвяні вітання школярам Європи!

Вже гарною традицією стало в Лиманській ЗОШ №4 вітати Європейські школи – партнери з різноманітними святами. Навчальна програма Європейської Комісії - eTwinning, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл, поєднала ЗОШ №4 з багатьма школами Європи, в яких наші учні знайшли собі нових закордонних друзів з різних країн Європи та світу. Так минулого року учні нашої школи привітали однолітків зі шкіл Туреччини, Португалії, Вірменії, Італії та багатьох інших країн з Новим Роком та Різдвом, а також зі світлим святом Великодня й обмінялися вітальними листівками.

Навчальний 2018-2019 рік також не став виключенням! Наші учні з нетерпінням чекали того часу, коли весь світ охопить Різдвяна казка і вони зможуть приготувати новорічні вітання для своїх закордонних друзів. Цього року активну участь у виготовленні різдвяних листівок для школярів Туреччини, Португалії та Болгарії, а також для наших співвітчизників з м. Тернополя взяли учні 1 – Г ( кл.кер. Капустіна А.О.), 2 – А (кл. кер. Гришина О. В.), 2 – Б (кл.кер Бакаєва І. С.), 4 – А (кл.кер Єнікеєва О. Ю),4- Б (кл.кер. Вінничук Л.В), 6 – А (кл. кер. Гордієнко К. В.) та 8 – А ( кл. кер. Костюк Л. А.) класів.


Також учні 11 – А (кл. кер. Зеленська О. І) та 4 – А (кл. кер. Єнікеєва О. Ю.) класів підготували відео вітання Європейським друзям з Різдвом :


До речі, учні 4 – Б класу вже дочекалися новорічних вітань!

На початку грудня школярі з Португалії вже прислали їм свої вітання. Діти були у захваті від отриманих емоцій!

А наші сердечні вітання друзям тільки полетіли до своїх адресатів.

І нам залишається тільки із захопленням чекати, поки вони опиняться у маленьких рученятах таких вже близьких для нас далеких друзів! Щира подяка вам, наші шановні батьки, за активну моральну та фізичну підтримку ваших дітей! Особлива подяка батькам учнів 2 - А та 6 - А класів за фінансову підтримку у відправленні листів! Ваша допомога та розуміння – є безцінними як для дітей, так і для вчителів! А ми завжди раді вітати нових активних учасників в проекті eTwinning!


Якщо ви бажаєте також знайти нових друзів по всьому світу та активно спілкуватися з ними, звертайтеся до вчителів англійської мови Ігнатенко Ольги Миколаївни та Гордієнко Катерини Віталіївни. Ми завжди раді з вами співпрацювати та допомогти! З нетерпінням чекаємо саме на тебе, любий друже! WELCOME!

bottom of page