top of page

Разом до перемоги: Відзнака ліцея за участь у проєкті «Шкільні ігри»


У 2023-2024 н.р. Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України започатковано проведення Всеукраїнського

фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» які проводилися по всій території України з урахуванням безпекових умов згідно етапів.

Унікальність цього проєкту полягала в тому, що заклади освіти самостійно приймали рішення щодо складу команд і вибору видів спорту та рухових активностей з яких проводити змагання.

За підсумками проведення відбіркових етапів визначено програму фіналу Шкільних ігор, проведення якого заплановано на осінь 2024 року:

- баскетбол;

- волейбол (юнаки, дівчата);

- міні-футбол (юнаки, дівчата);

- теніс настільний (юнаки, дівчата);

- шахи (юнаки, дівчата);

- шашки (юнаки, дівчата);

- легка атлетика;

- подолання смуги перешкод «Cool Race» (юнаки, дівчата).

Наш заклад освіти брав участь у Шкільних іграх та надавав інформацію про проведення змагань з видів спорту та рухових активностей.

Комітет висловлює Лиманському ліцею № 4 Лиманської міської ради Донецької області подяку за сприяння розвитку фізичної культури та спорту в закладі освіти й залучення учнівської молоді до рухової активності та сподівається на подальшу участь нашого закладу освіти у заходах Комітету.

Ми в свою чергу хочемо привітати і подякувати всім учням, які взяли участь у спортивних заходах.

І відзначити педагогів, які сприяли участі дітей: Гринь В.В., Іловайська Н.Л., Хайрутдінова Н.А., Одарікова Т.М., Сало В.Г., Кислюк Д.С., Муравльов В.В., Лушин С.Г.

Разом ми здатні на багато. Нехай наша спільна робота і далі приносить нові досягнення. Вперед до нових перемог!

 

コメント


bottom of page