top of page

П'ята річниця визволення Лиману від бандитських угруповань


У Лиманській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 04.06.2019 р.було проведено урочистий мітинг до 5-ї річниці з Дня визволення Лиману від бандитських угруповань, на якому були присутні працівники школи, учні 9-10 класів.

Ведучими урочистого заходу були учні 10 класу Давиденко Даніїл та Останіна Анна. Мітинг розпочався з виконання Державного гімну України. Під час урочистостей ведучі ще раз нагадали присутнім про події кінця травня початку червня 2014 року, слова ведучих ілюструвалися показом презентації . На мітингу зі словами привітання виступила директор школи Іловайська Н.Л., яка не тільки згадала про важкі випробування, що випали на долю лиманців, але і наголосила на те, що всі перемоги у навчанні, спорті, здобуті учнями школи в цьому році є прикладом патріотизму і любові до своєї Вітчизни.

Згадали на мітингу і про випускника школи Бражника В.А. який заради майбутнього і свободи віддав своє життя, який стояв на сторожі волі та незалежності і загинув 29 серпня 2014 року.

На заході звучали пісні про Україну у виконанні учениці 9 класу Литвиненко Наталії, декламувала вірші учениця 9 класу Сорока Марина.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять загиблих під час війни та поклали квіти до меморіальної дошки.bottom of page