top of page

Пізнавльні зустрічі в ЛІТНІЙ ОНЛАЙН ШКОЛІНарешті! КАНІКУЛИ! Довго ми чекали!

Ніяких уроків! Лише жваві та пізнавальні зустрічі в «Літній онлайн школі»!

Під час «Цікавої англійської» Орел Світлана Миколаївна з учнями молодшоі та середньої ланки обговорили наслідки рукотворної катастрофи в Каховці. Пройшовши гру «Save our Planet “, діти зробили беззаперечні висновки, що кожен з нас відповідальний за нашу планету. А з учнями 11 класів із задоволенням пірнули в море наукового світу України. Зірка Валерія і Трубніков Родіон завзято презентували свої ідеї і поділились своїми наробками з тем «Космічний туризм. Space tourism”, “Микола Амосов. Mykola Amosov».

Літо-це активний відпочинок, це заняття спортом! Літо-це подорожування! Літо-це ігри! Саме під таким девізом учні 6-7 класів під керівництвом учителя англійської мови Ігнатенко Ольги Миколаївни в ігровій формі, розгадуючи кросворди, даючи відповіді на запитання вікторини, використовуючи Wordwall, Learning Apps повторили теми "Sport", "Travelling", "Summer activities", "Hobbies" etc.

У рамках роботи "Літньої школи онлайн" здобувачі освіти разом з Перевишком Володимиром Олександровичем продовжили поглиблювати свої знання з історії, громадянської освіти та основ правознавства. Випускники 11-А класу мали можливість додатково готуватися до НМТ з історії України, а учні 9-А та 10-А класів отримали консультації з найбільш важливих розділів курсу історії.

«Сьогодні ви зможете показати свої здібності, здивувати знаннями, дізнатися незвідане. Поспішайте взяти участь у грі «Знавці природи»!» Саме так починала консультаційні заняття у 5-А та 5-Б класах з курсу “Пізнаємо природу” Наталія Леонідівна Іловайська. Школярі були активними і показали свою обізнаність з предмета. Учням було цікаво дізнатися нові факти та перевірити свої знання.

Під час занять у літній школі перед учителем української мови та літератури постало завдання згадати разом із учнями вивчене за рік, виявити, що було незрозумілим або трішки підзабулося. І при цьому важливо, щоб діти не нудьгували, а навпаки, щоб вони в ігровій формі перевірили свої знання або дізналися про щось нове. З цією метою Тетяна Володимирівна Діброва використовувала інтерактивні вправи, кросворди, вікторини. Учні 6 - А класу на уроці української мови здійснили мандрівку в країну "Іменник", де успішно виконали завдання на станціях «Відмінки»,"Рід іменників","Відміни","Число іменників", "Власні й загальні назви". Дібрали "Асоціативні промінці" до слова Україна. Виконали інтерактивні завдання на wordwall та learningapps. Здобувачі освіти 7-Б класу на уроці української мови узагальнили та систематизували знання з вивчених тем: «Дієслово» та «Прислівник». Діти виконували різнорівневі та інтерактивні завдання,які були об'єднані використанням казкових елементів з метою виховання позитивних рис у дітей. А учні 11-А класу на заняттях з української мови в літній онлайн школі мали змогу надолужити освітні втрати: повторити теоретичний матеріал із окремих тем,а також застосувати практичні навички,які допоможуть під час складання НМТ.

А яка географія цікава! Про це учні 6-х класів ще раз переконались на консультації у Лілії Валеріївни Павловської : повторили загальні географічні закономірності, переглянули відео про невідомі, цікаві факти про Землю, для узагальнення вивченого матеріалу в 6 класі пройшли вікторину “Знавці географії”.

Поміж цікавими предметними зустрічами учні забігали до Лушина Станіслава Геннадійовича на хвилинки психологічного розвантаження

Канікули тривають, а ми стаємо все розумнішими!

Разом до Перемоги!!!
Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page