top of page

Підсумки Тижня Правил дорожнього рухуВпродовж тижня безпеки правил дорожнього руху з 14.11. по 20.11.22р. учні молодшої ланки відвідали урок “Безпечна дорога до школи”, прослухали казку “Порада поліцейських”. Переглянули відео: https://www.youtube.com/watch?v=Ggw27CBUpFc Дорога до школи. Правила безпечного руху.( Мультфільм «Абетка безпеки на дорогах») https://www.youtube.com/watch?v=TPOOVy5GNSQ

Пограли в гру з правил дорожнього руху «Так – ні». https://www.youtube.com/watch?v=Zg_8rlbyXjM


А також був проведений Єдиний національний урок. Безпечна дорога.

Всі учні школи доєдналися до створення малюнків на тему “Правила дорожнього руху знай-життя та здоров'я зберігай!”. Особливо активними стали учні 1-го класу (класний керівник Слюсаренко Г.), 3-Б класу (класний керівник Гринь Ірина), 3-А класу (класний керівник Павленко Інна)

Переглянути їх роботи можна у відеоролику за покликанням: https://youtu.be/rma5TZt5fdY

Учні 2-Б класу повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм «Казка про правила дорожнього руху», пограли в гру «Правильно-неправильно» («Як безпечно переходити дорогу»), відповіли на питання вікторини та спробували себе в ролі регулювальників.


В 5-А класі відбувся квест" Щоб не трапилося біди - правил дорожніх дотримуйся завжди!", присвячений тижню безпеки дорожнього руху.


Учителями основ здоров'я (Роменська С.В., Заруднєва Л.Л.) протягом Тижня серед учнів 7-10 класів було проведено практичний баркемп«Що робити на місці ДТП, надання першої домедичної допомоги», під час якого вчителі ознайомили з видами дорожньо-транспортних пригод, кримінальною та адміністративною відповідальністю за порушення правил дорожнього руху та ненадання першої допомоги, виробили алгоритм надання першої допомоги при різних видах травм, а з учнями 5-6 класів пригадали основні правила безпечної поведінки на дорозі, види дорожніх розміток та знаків, рішали ситуаційні вправи, пов'язані з небезпечною поведінкою на дорозі і в транспорті. Також протягом листопада вчителі провели цикл практичних занять з безпечної поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо серед учнів 5-11 класів.

Для учнів старшої ланки на класних годинах класними керівниками були проведені відеотайми та години-спілкування, дискусії з Безпеки дорожнього руху, про важливість дотримання правил дорожнього руху.


Учнями 6-А класу під керівництвом класного керівника Світлани Орел було організовано та проведено відеомарафон Правила дороги знай- в безпеці себе відчувай!Comments


bottom of page