top of page

Про проведення щорічного Всеукраїнського проєкту «Мішечок»


З метою формування національної культури чистоти, правильного поводження з

відходами, дбайливого ставлення до довкілля, відповідального споживання, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді та школярів, розвитку місцевих громад Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» організовує щорічний всеукраїнський проєкт «Мішечок» з 3.04.2023 по 12.05.2023.

Завдання проєкту: заохотити школярів та молодь виготовити мішечки (торбинки), що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок. В рамках проєкту буде проведений конкурс. У конкурсі можна брати участь колективно та індивідуально.

До участі у проєкті запрошуються учнівська молодь, заклади загальної середньої освіти та позашкільні навчальні заклади. Проєкт проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців закладів позашкільної освіти, педагогів в тому числі які внутрішньо переміщені або тимчасово проживають за кордоном.

Результати учасників акції від навчальних закладів приймаються за посиланням до 12 травня 2023 року включно:

Нагадаємо, що у 2022 році, під час блекауту, 6582 учні разом пошили 21 543 мішечки, якими й дотепер користуються в повсякденному житті. В середньому користування однією екоторбинкою унеможливлює використання 300 поліетиленових пакетів, тож учасникам вдалося зберегти довкілля від 6 462 900 пластикових пакетів, які б забруднювали навколишнє середовище України сотнями років.


Екологічно відповідально до Перемоги!


Comments


bottom of page