top of page

Пишаємося нашим роєм!

Із 12 по 25 квітня уся школа вболівала за наш рій “Лиманські яструби”, яка брала участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). І ось, нарешті, маємо почесне ІІ місце за результатами п`яти непростих конкурсів.

Учасники повинні були проявити свої найкращі якості: патріотизм, наполегливість, прагнення пізнавати життя і навчатись новому.

До складу рою увійшли: здобувачі освіти 9-А класу: Ковалжи Денис, Гвоздецький Артем, здобувачки освіти 10-А класу: Ормова Аліна, Шерстюк Яна; здобувачки освіти 10-Б класу: Мима Вікторія, Сатоніна Ірина, Сатоніна Оксана, Стешова Валерія.

У першому конкурсі “Відун” наші козаки і козачки показали чудові знання історії України, розвитку Збройних Сил і посіли І місце.

Під час “Онлайн-орієнтування” “Лиманські яструби” спробували свої сили у вмінні працювати з картами і визначати онлайн місце розташування контрольних точок. Учні посіли ІІІ місце.

Наступний Конкурс строю та маршової пісні «Впоряд»надав можливість перевірити учасникам знання зі стройової підготовки, послідовності рухів та команд, завдання хорунжого тощо. Учням знову вдалось посісти І місце.

Одним із найскладніших був конкурс “Рятівник”, адже у ньому перевірялося, як козаки володіють навичками першої допомоги в різноманітних ситуаціях, і на полі бою в тому числі. У цьому конкурсі команда посіла ІІ місце.

У останньому, п`ятому, конкурсі “Таборування”, учні повинні були показати, як вони мають поводитися в польових умовах, знати обов’язки таборової старшини.. У цьому конкурсі “Лиманські яструби” посіли ІІІ місце.

Склавши результати усі конкурсів, журі визначило, що команда нашої школи показала ІІ результат.

Вітаємо наших призерів! Так тримати!

Comments


bottom of page