top of page

НУШ на практиці

У вересні 2018 року стартувала Нова українська школа. Перші тижні навчання в 1-му класі - важливий етап для створення в класній спільноті атмосфери прийняття, довіри, взаємозацікавленості, бажання слухати один одного, висловлюватися. На цьому етапі закладаються основи для усної взаємодії учителя з учнями та учнів між собою. Саме тому багато уваги в перший місяць вчителі приділяли знайомству, коротким розповідям про захоплення дітей, улюблені ігри тощо. Були проведені тижні «Я - школяр», «Мій клас», «Мої друзі».


Тижні «Моє довкілля», «Осінь» і «Зима» допомогли дітям усвідомити значення природи в житті людини, засвоїти норми етичного ставлення до природи, навчили правил безпечної поведінки в довкіллі. Завдяки екскурсіям по шкільному подвір’ю, діти мали змогу спостерігати за сезонними змінами в живій та неживій природі восени та взимку.Патріотичне виховання – один з пріоритетних напрямків виховної роботи в школі. Тиждень «Я і моя Батьківщина» допоміг дітям усвідомити себе і свою родину як частину Батьківщини. Мета цього тижня - виховувати повагу до українських воїнів – захисників України, виховувати шанобливе ставлення до державних символів України, української історії.Тижні «Ігри», «Театр» та «Мода» були дуже насиченими, яскравими і динамічними. Першачки із задоволенням інсценізували казки, проводили покази мод, грали в різноманітні ігри.
У реаліях сьогодення дуже корисними і цікавими були тижні «Ми підприємливі» і «Техніка, яка допомагає», на яких діти удосконалювали уміння спілкуватися, розвивали підприємливі якості та вміння, навчалися безпечної поведінки та безпечного використання найпростіших видів побутової техніки.

Навчальний тиждень «Космос» відкрив для першачків безліч цікавих можливостей: вони дізналися багато цікавинок про нашу планету та про космос. А тиждень «Пригоди крапельки» сприяв формуванню уявлення про розподіл води на Землі, навчив досліджувати деякі властивості води, виробляти навички її економного використання.
bottom of page