top of page

Наука і навчання в епоху цифрових технологій


15-16 листопада 2019 року вчителі нашої школи (Ковальва Ю.А., Дїброва Т.В, Циба О.О.) взяли участь у дигітальному конгресі „”, який відбувся у м. Київ. Захід організовано та проведено Гете-Інститутом спільно з Міністерством освіти і науки України.

Що спричиняє дигіталізацію, який вплив має дигіталізація на навчання, а також на соціальний розвиток та ринок праці? Яким чином можна використовувати всі наявні, але дефіцитні ресурси для тривалої імплементації стратегій цифрового навчання? Чому можуть навчитися Німеччина та Україна один в одного? Україна – це IT-хаб з величезним потенціалом. Понад 100 інженерних фірм з усього світу вже відкрили в країні свої представництва, які здійснюють наукові дослідження та конструкторські розробки. Жвава, конкурентоспроможна на міжнародному рівні стартап-сцена шукає кандидатів, які володіють прикладними знаннями іноземних мов. Яким же чином упроваджується в шкільних класах чи лекційних залах дигіталізація та пов’язані з нею зміни в процесі навчання? У ході Конгресу міжнародні та українські експерти обговорювали сучасні тренди в освіті, як наприклад:

  • зміна ролі вчителя завдяки дигіталізації навчання, наприклад, індивідуалізація освітнього процесу за допомогою адаптованого та персоналізованого навчання;

  • відкриття нових можливостей завдяки онлайн-інструментам для формального оцінювання;

  • застосування „штучного інтелекту” під час вивчення іноземних мов, наприклад, у формі чат-ботів, роз’яснення поняття „штучного інтелекту”;медійна компетентність у школі, що, власне кажучи, означає термін „фейкові новини” та інші теми.

Конгрес „Наука і знання в епоху цифрових технологій” мав на меті допомогти вчителям середньої школи та викладачам закладів вищої освіти впроваджувати в своїх закладах освіти цифровий аспект реформ.
Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page