top of page

Навчаємось граючи!

27 квітня в м. Дніпро в межах освітньої локації “Освітній простір” на базі центру підтримки ВПО “Ми разом” вчитель історії Перевишко Володимири Олександрович та зарубіжної літератури Роменська Світлана Валентинівна провели інтелектуальну інтерактивну гру “Хрестики-нулики”, присвячену поглибленню знань з історії та Культури України.

Здобувачі освіти із шкіл Краматорського району, серед яких були і учні нашого закладу освіти, працюючи в команді і граючи в усім знайому гру “Х/О”, діти мали можливість не тільки пригадати цікаві історичні факти, поглибити свої знання про відомих українських постатей, українські свята, діалектизми, а й дізнатись, якими були знаки влади київських князів, власноруч підписували грамоти князівським підписом ХІ століття, малювали правдивий портрет князя Святослава Хороброго і просто цікаво і весело проводили час.

Наприкінці заходу усіх чекали солодкі призи та нагороди. Такі заходи будуть проводитись і надалі, тож запрошуємо усіх бажаючих учнів, що тимчасово перебувають у м. Дніпро, до нашого історичного клубу.


Commentaires


bottom of page