top of page

Міжнародний день рідкісних захворювань (Rare Disease Day)

З ініціативи європейської організації з вивчення рідкісних хвороб EURORDIS найрідкісніший день в році - 29 лютого - офіційно отримав статус Міжнародного дня рідкісних захворювань (Rare Disease Day). У невисокосні роки свято відзначається 28 лютого.

Його мета - привернути увагу громадськості до проблем людей, хворих на рідкісні захворювання, а також підвищити обізнаність про рідкісні хвороби і їх вплив на життя людей.

Учні Лиманської ЗОШ №4 , як завжди, взяли активну участь в цьому заході. Учні 4-а класу (вчитель: Єнікеєва О.Ю.) та 4-б класу ( вчитель: Віннічук Л.В.) разом з координатором eTwinning Ігнатенко О.М. плідно працюють в проекті "You and I Together" Makes Us Happier !”Особливу подяку хочеться виразити нашим помічникам, старшим наставникам і учням-адміністраторам проекту Останіній Анні(9-б клас) та Чайкіну Георгію( 10-б клас). Допомогу також надали учні 8-а класу Єршова Марія, Кравченко Вікторія та Чернікова Олександра.

Метою проекту є сприяння інклюзії (включенню) через розвиток емпатії( співчуття). Проект передбачає включення всіх типів студентів до наших класів і створення кращої атмосфери навчання в класі. Ми прагнемо побудувати співчуття між учнями, щоб вони могли знайти способи бути щасливими зі своїми однокласниками і, врешті-решт, з усіма людьми.

Це питання хвилює також наших партнерів із Італії, Іспанії,Турції, Греції,Сербії, Македонії, Тунісу.

Тільки разом ми будемо щасливішими!


bottom of page