top of page

Міжнародний день Миру у школі

Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

День миру був заснований 30 листопада 1981 року і протягом 20 років відзначався в день відкриття сесії ООН кожен третій вівторок вересня.

У 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. ООН проголосила свято днем ​​відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі.

В якості емблеми на 21 вересня, Міжнародний день миру, використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.


Учні 5-тих класів провели конкурс малюнків на асфальті «Діти України - за мир на землі!». Учні 2-их класів розповідали вірші про мир, складали асоціативний кущ «Ми за мирне небо України», писали побажання.Учні 3-4х класів взяли участь у конкурсі малюнків «Миру-мир». 6-ті класи випустили стінівку. В усіх класних колективах пройшли інформаційні хвилинки «Разом заради миру: повага,безпека та гідність для всіх».Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page