top of page

Молодь дебатує6 листопада на базі Лиманської ЗОШ І-ІІІст №4 в рамках обласного кластера «Менеджмент підготовки та супроводу міжшкільних дебатів команд старшокласників мовами європейських країн» відбулася зустріч дебатних клубів Лиманської ЗОШ №4 “Харизма” та Лиманського НВК-гімназія ЗОШ І ст. “ Так”

Метою дебатів є розширення світогляду, формування морально-етичних якостей, життєвих принципів, формування навиків роботи у команді, культурного спілкування, толерантності, розуміння суспільних цінностей, формування гармонійної конкуренто- спроможної особистості, яка логічно та критично мислить, переконливо доводить свої думки.

Темою дебатів вибрали актуальне питання “ Шкільна форма: за чи проти.” Команда “Харизма” в складі Донцової Ольги(11кл.), Дудченко Людмили(11кл), Карпенко Софії (11кл),Останіної Анни (9кл) були на позиції “ Pro” і вміло, обгрунтовано наводили свої аргументи на користь шкільної форми, надавали приклади із досвіду інших країн та свого власного досвіду. Команда гімназії “Так” виступала за жеребкуванням на позиції “ Contra” Її учасниці Мозгова Анастасія (11кл), Каліджеєва Поліна (10 кл), Шепілова Юлія (11кл), Сич Катерина (10кл) також старанно, аргументовано намагались довести, що шкільна форма не потрібна сьогодні в школі . Цікаво відмітити, що дебатували дівчата англійською мовою. Дискусія була цікавою, плідною.

Готували дітей до зустрічі вчителі англійської мови Ігнатенко О.М.(ЗОШ №4), Русанова Н.В. та Ковальова І.В.( гімназія).bottom of page