top of page

Мовне розмаїття Європи

Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Відзначається 26 вересня з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов. Мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

Нині для сучасного європейця знання, як мінімум, двох іноземних мов є звичним явищем. Тому Європейський день мов закликає до вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Головне призначення свята – викликати в людей бажання знати якомога більше мов.

Учні та вчителі нашої школи залюбки долучилися до проведення заходів до Дня Європейських мов: Гордієнко К.В. провела цікавий інтегрований урок "Maths. Shapes" з учнями 2-х класів, Волкотрубова О.В. "Maths in everyday life" з учнями 6-б класу, Орел С.М. та Ігнатенко О.М. організували "Math Cafe" для учнів 7-б класу, родзинкою якого було розкодувати математичне привітання до Дня Вчителя, Орел С.М. провела з учнями 11 класу дуже цікавий математичний урок.Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page