top of page

Мамо, ти у мене єдина в світі!

День матері в Україні відзначають у другу неділю травня. Це свято - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша та найдорожча людина.

У кожному класі Лиманського ліцею № 4 пройшли цікаві заходи, присвячені цій важливій даті. Вони відбулися в різній формі, але всі їх об’єднує любов до мами – найкращої на Землі!

3 – А клас (класний керівник Тертична А.А.) взяв участь у святково-інформаційному калейдоскопі  віншувань “Зі святом, матусю!” Також у цьому класі відбулася  година подяки «Вона-любов, вона- печаль і втіха».

День травневий, день весняний —

Трави й квіти весняні.

Навкруги — куди не глянеш:

Все всміхається мені.

І в таку чудову днину,

Між пташок дзвінких пісень,

В серце кожної людини

Йшов любов’ю Мамин День.

В день такий приносять діти

До мамів любов свою —

В подаруночках і квітах

Кажуть: Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ!


У 4 – А класі (класний керівник Павленко І.В.) пройшла  година доброти «У світі  все  починається  з  мами»

У 4 – Б класі (класний керівник Гринь І.В.) відбувся онлайн-квест «Сюрприз для матусі». Учні  познайомитися з історією виникнення свята, пригадали прислів'я та приказки про маму, розгадували ребуси, кросворди, малювали портрет мами, співали пісню про маму. В День матері діти показують найріднішим людям свою повагу і любов. На їхню честь пишуть вірші, складають пісні, дарують подарунки і несуть букети свіжих квітів.

Учні 4 – В класу (класний керівник Войтенко О.О.) вирішили, що  «День матері - нагода привітати та подякувати  мамі». Це прекрасна нагода привітати своїх рідних матусь зворушливими словами, висловити їй слова вдячності за подароване життя, безмежну любов, доброту та щоденне піклування.

Учні 5-А класу Лиманського ліцею №4 (класний керівник Іловайська Н.Л.)  також долучилися до святкування Дня Матері. В нашій класній родині відбулося свято  “За все, що маю - дякую тобі!”. Діти ознайомилися із історією свята, дізналися про традиції святкування Дня Матері в світі, грали, виконували завдання, співали, а головне - щиро, з любов'ю та ніжністю розповідали про своїх матусь та ділились власноруч зробленими подарунками для мам. 

Ця зворушлива виховна година не залишила байдужим нікого з присутніх. 

Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість, дорогі наші матусі!   

Мама! Найдорожче слово в світі

Де б не був ти, що б ти не робив.

Назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем відданим тобі!

Під таким гаслом відбулося  свято-матері на тему «Матінко моя єдина, ти для мене – цілий світ!» у 5 – Б класі (класний керівник Одарікова Т.М.)

У 6 – А класі (класний керівник Циба О.О.) було проведено родинне свято «Берегиня роду нашого».

Учні 7 - Б класу разом з учителькою української мови та літератури Дібровою Т.В., учителькою англійської мови Бережною Є.І. та завідуючою бібліотекою Піддубною О.А. здійснили подорож до витоків цього свята. Здобувачі освіти подивилися мультфільм англійською мовою  про перше святкування  Дня матері в США, дізналися про традиції святкування Дня матері в різних країнах світу. Також дізналися, що українці почали святкувати День матері ще у 1929 році, але за радянськіх часів ця традиція була порушена і відродилася лише в 2000 році. Потім діти отримали поради, як правильно привітати маму, щоб День матері став для неї справді святом.

Завершився захід вікториною, де учням були запропоновані питання на знання творів української та зарубіжної літератури, в яких оспівувався образ матері.


У 8 – А класі (класний керівник Чернишова О.А.) була проведена виховна година  «Якщо говорити між нами, то все починається з МАМИ».


Comments


bottom of page