top of page

Магія весни, поезії ... завітала і до дітей в Лимані


20 та 21 березня – найбагатші на свята дні у березні, адже 20 березня у світі відзначають День Землі, День весняного рівнодення, День казки, День оповідання, День жаби, День горобця, День борошна, День щастя, а 21 березня - день поезії.

Поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів.

А День щастя є сьогодні дуже важливою річчю у житті людини, особливо у житті дітей, і особливо тих, хто залишається в громаді. Отже здобувачі освіти початкових класів з міста приєднувались за можливості на онлайн ранкові кола (а хто не мав - писали у вчителю, а він озвучував відповіді однокласникам) і говорили про щастя, про те, що означає бути щасливим, що потрібно для цього робити, де знаходити ресурси і позитивні емоції.

А деякі учні навіть виготовляли патріотичні підкови щастя.

Здобувачі освіти 5-х класів писали листи Полліанні, дівчинці, яка вчила усіх грати у “Радість” і знаходити у будь-яких неприємностях позитив і радість, щастя і любов.

Учні 2-х - 4-х класів до Дня поезії надсилали відео з декламацією поезій, які їм подобаються, вчились за поданими римами складати невеликі вірші.

А старшокласникам було запропоновано подивитися презентацію "Поезія - це діамант величиною в слово", яка була підготовлена невдовзі після початку війни. У ній представлені найкращі твори поетів світу про природу і кохання, про поезію та сенс життя, про сім’ю, про війну та мир.Comments


bottom of page