top of page

КУРСИ - 2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Відповідно до частини шостої статті 59 Закону України «Про освіту», Законів України «Про загальну середню освіту», «Про фахову передвищу освіту» та згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» педагогічні і науково-педагогічні працівники зобов’язані щороку підвищувати свою кваліфікацію.

Метою підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти. Педагогічні і науково-педагогічні працівники можуть підвищувати кваліфікацію за різними формами, видами.

Формами підвищення кваліфікації є інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева), дуальна, на робочому місці, на виробництві тощо. Форми підвищення кваліфікації можуть поєднуватися.

Основними видами підвищення кваліфікації є:

  • навчання за програмою підвищення кваліфікації (традиційні курси)

  • стажування;

  • участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо

Педагоги мають право самостійно обирати конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації.

У 2020 році Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти підготував для педагогів закладів освіти області нові цікаві пропозицій щодо підвищення кваліфікації.

Дайджест підвищення кваліфікації в Донецькому облІППО розрахований на 2020-2022 роки та складається із трьох частин.

Пропонується ознайомлення педагогічних працівників школи з дайджестом підвищення кваліфікації ( у кабінеті інформатики, звертатися до Слєпцової Ю.Г. та додатково – Інтернет-сайт ІППО, сторінка «Курси підвищення кваліфікації») та подати замовлення щодо підвищення кваліфікації на 2020 рік ЗДНВР Грипась О.В. до 31 жовтня 2019 року.

Шановні колеги, приділіть увагу розділам ІІ та ІІІ у яких пропонуються тренінги, стажування (можливо Вам не вистачає 20-30 годин до обов’язкових 150 у між курсовий період). Це гарна нагода скористатися навчанням за рахунок держави.


Σχόλια


Ο σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.
bottom of page