top of page

Корисний відпочинок

Осінні канікули для учнів нашої школи пройшли дуже плідно. Вони відвідали багато цікавих місць та помилувалися дивовижними краєвидами.

Учні 2-Г та 3-Г класу відвідали спортивно-кінний клуб «Аллюр». Діти з задоволенням подивилися захоплюючу виставу коней присвячену Дню Козацтва та Пресвятої Богородиці Діви Марії. Учні з великим захопленням їздили верхи, та годували тварин смачною морквою. Усі отримали багато позитивних емоцій, гарний настрій та задоволення від спілкування з кіньми.


Учні 6-А та 6-Б класу встигли відвідати Екопарк Фельдмана, що у м. Харків, та насолодилися дивовижним виглядом неймовірних пейзажів парку та помилуватися, а навіть і покормити, різних цікавих тварин. Наступною зупинкою 6 - А став "Центр Безпеки Громади" м. Лимана, де молодь детально ознайомилася з важкою та відважною працею пожежників, приміряли на себе ролі рятівників та їх обмундирування, а також повторили правила з безпеки життєдіяльності.19 жовтня 7-В клас відвідав м. Дніпро. Почалася екскурсія з прогулянки по місту. Потім відвідали аерокосмічний музей та музей ретро-автомобілів «Машини часу». Побували у центральному парку Дніпра, біля пам`ятника Тараса Григоровича Шевченка. Потім завітали до діорами «Битва за Дніпро».

А найцікавіше, було попереду. Наприкінці екскурсії екскурсовод зробив учням подарунок - це була подорож по Дніпру на двоповерховому піратському човні.


Канікули учні провели з користю та залишили для себе чудові враження!


bottom of page